طراحی داخلی بک شرکت مد وفشن در ویتنام توسط یک گروه معماری انجام شده است. این گروه معماری فضایی راحت برای شرکتی آمیخته با مد و شن متناسب با خواسته های کارفرما، و بودجه در نظر گرفته شده، طراحی کرده است. هدف اصلی این طراحی ساخت محیط کاری دنج با سبکی مینیمال بوده است.

این دفترکار به 5 واحد اصلی تقسیم شده است.اتاق جلسه و مدیریت به عنوان قسمت اصلی در مرکز تعبیه شده است که با درب های کشویی به قسمت مرتبط می شود،به علت دسترسی آسان سایر قسمت های مختلف دفترکار، اتاق مدیریت در این قسمت تعبیه شده است. صندلی های کناری فضایی غیررسمی برای بحث و گفت وگو، ایده پردازی و استراحت ایجاد کرده است. با این ایده، فضای داخلی بزرگتر از حالت معمول به نظر می آید.

می توان گفت این دفترکار با کارخانه سازگار است و برای انتخاب قسمت های مختلف آن به ظرافت و تناسب با سبک دقت شده است. تمام این دفترهای کار از شیشه های یکسره (کف تا سقف) با قالب های مشکی و ظاهری سازگار با قسمت های مختلف طراحی گردیده است.

فضایی راحت با الهام گیری از دکوراسیون استوایی، ایده اصلی این دفتراست همچنین صندلی های شیک در امتداد اتاق چیده شده اند. فضای باز با نور طبیعی و دکوراسیون سبز خواسته های اصلی این دکوراسیون بوده است که برای دست یابی به آن، سیستم های نوری منعطف را نصب کرده اند. بعضی از گیاهان را در داخل دیوار نصب کرده اند تا فضایی سبز را در داخل داشته باشیم. تمام این طراحی ها کمک می کند که که فضایی عمیق، راحت، آرام بر خلاف یک محیط اداری خشک ایجاد شود.

منبع معماری آرل